baneris leidinys

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga kartu su organizacijos VšĮ „Retenė” birželio 30 d. – liepos 6 d. organizuoja neįgaliųjų maratoną, kuris neaplenks ir mūsų rajono.

Pasak projekto organizatorių, maratone važiuos 12 – 14 neįgaliųjų rankomis varomais vežimėliais su specialiais priedais – varytuvais, 4 – 6 neįgalieji važiuos dviračiais. Projektas originalus, nes jame dalyvauja žmonės turintys sunkią judėjimo negalią arba galintys judėti tik neįgaliųjų vežimėliais. Šiuo projektu nedidelė grupelė žmonių iš įvairių šalies rajonų (Pakruojo, Joniškio, Raseinių, Vilniaus, Šiaulių, Šilalės, Šakių) rnori parodyti didelį norą judėti, siekti tikslo, būti pripažintais. Taip pat norima parodyti, kad svarbu keisti požiūrį į žmones su negalia, mažinti socialinę atskirtį. Maratonas - tai iššūkis žmonėms su fizine negalia, kurie kasdien įveiks po 40 – 60 kilometrų. Maratono metu projekto dalyviai nakvos palapinėse. Savanoriai padės gaminti maistą ir atlikti kitus darbus. Maratono maršrutas ir poilsio vietos numatytos iš anksto. Susitarta su sodybų šeimininkais dėl galimybės apsistoti prie sodybų ar kitų žmonėms su negalia patogių vietų. Įveikę daugiau 250 km., maratono dalyviai liepos 5 d. finišuos Vilkaviškyje.
 
Į Šakius neįgaliųjų maratono dalyviai užsuks liepos 4-ąją. Jie apsistos Vidos Čebaniauskienės sodyboje Kumpupių kaime, kur juos aplankys rajono neįgaliųjų atstovai, rajono valdžios atstovai. Pasak Šakių rajono žmonių su negalia sąjungos vadovės Stasės Vasaitienės, pagal galimybes ir sveikatą prie maratono dalyvių gali prisijungti visi norintieji.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos