baneris leidinys

Kauno teritorinė ligonių kasa įspėja žmones būti atsargesniems. Kėdainių rajone neseniai buvo įvykis, kai į namus atėjusi nepažįstamoji, prisistačiusi Kauno teritorinės ligonių kasos atstove, klausinėjo apie vaistus, uždavinėjo kitus panašius klausimus.

Kauno teritorinė ligonių kasa informuoja gyventojus, kad nei Kauno teritorinė ligonių kasa, nei kitos teritorinės ligonių kasos tokių gyventojų apklausų vykdo ir ligonių kasų atstovai pas gyventojus į namus nevaikšto. Specialistai atkreipia gyventojų dėmesį būti atsargiems ir nepasikliauti į namus užklydusiais nepažįstamaisiais. Apklausas vykdančių organizacijų atstovai, atvykę pas gyventojus, pirmiausiai turi pateikti darbo pažymėjimą su nuotrauka ir paaiškinti, koks tyrimas yra atliekamas, bei gauti asmens savanorišką sutikimą dalyvauti tyrime. Sociologiniai tyrimai, įvairios apklausos paprastai atliekamos anonimiškai, neprašant gyventojų ir nenaudojant jų asmens duomenų.

Rūpinkimės savo namų, asmens duomenų saugumu, neskubėkime įsileisti nepažįstamo, tinkamai neprisistačiusio asmens, kad išvengtume bereikalingų nemalonumų.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos