baneris leidinys

stovyklaSintautų pagrindinė mokykla viena iš dvylikos Lietuvos mokyklų, kurios kartu su organizacija „Gelbėkit vaikus“ vykdo pilotinį projektą „Saugi mokykla“. Jau pats projekto pavadinimas kalba apie siekiamus tikslus, kurie nepamirštami ir vasaros atostogų metu.

Nuotr. Sintautų pagrindinė mokykla viena iš dvylikos Lietuvos mokyklų, kurios kartu su organizacija „Gelbėkit vaikus“ vykdo pilotinį projektą „Saugi mokykla“.

Birželio 30 d. Sintautų pagrindinės mokyklos 7 mokiniai kartu su socialine pedagoge Jūrate Arštikaitiene vyko į dviejų dienų stovyklą netoli Trakų. Sodyboje „Namija“, ant ežero kranto, susirinko visų projekte dalyvaujančių mokyklų atstovai. Dvi dienas vaikai domėjosi lyderiavimo paslaptimis. Vaikams buvo smalsu, kaip išsiugdyti didesnį atsakomybės jausmą, įveikti baimę, išmokti geriau planuoti savo ateitį, išsiugdyti gebėjimą spręsti konfliktines situacijas bendraujant ir bendradarbiaujant su suaugusiais ir bendraamžiais, išmokyti pasakti tvirtą „NE“ žalingiems įpročiams, taip pat pasimokyti savigynos elementų. Mokymus vaikams vedė psichologai Aivaras Pranarauskas, rytų kovos menų klubo „Naglis“ treneris-vadovas Jordanas Poškaitis.
 
Nors ir labai buvo įtemptas teorinių ir praktinių užsiėmimų tvarkaraštis, bei vaikai rado laiko maudynėms, futbolui, krepšiniui, naujoms pažintims, dainoms. Stovyklautojai namo sugrįžo kupini naujų minčių, idėjų, potyrių. Visa tai jie stengsis perteikti draugams rugsėjo mėnesį.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

06

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos