baneris leidinys

Partrenkė vyriškį
Rugsėjo 16 dieną, apie 14 val., vietinės reikšmės kelyje Naujokaičiai-Panykiai, Naujokaičių kaimo ribose, to paties kaimo gyventojo S. A. (gim. 1953 m.) vairuojamas automobilis „VW Passat“ partrenkė kelio važiuojamojoje dalyje stovėjusį vietos gyventoją S. J. (gim. 1987 m.). Eismo įvykio metu vyriškis buvo sužalotas, bet į Šakių medikus kreipėsi tik kitą dieną. Medikai jam nustatė kairės kojos išorinio kulkšnelio lūžimą.

Rasti sprogmenys
Rugsėjo 19 dieną, apie 19 val., Sudargo seniūnijos Rėžgalių kaime esančiuose laukuose dirbęs ūkininkas rado daiktą, panašų į nuo karo laikų likusį sprogmenį. Kitą dieną į vietą atvykę Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai vietoje sunaikino 82 mm. minosvaidžio miną.

Tą pačią dieną, apie 15:50 val., Kudirkos Naumiesčio seniūnijos Turčinų kaimo dirbamos žemės laukuose buvo rastas 76 mm. artilerinis sviedinys. Nuo karo laikų likusį sprogmenį vietoje sunaikino Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai.
 
Vogė
Rugsėjo 21 dienos ryte Šakių seniūnijos Prūselių kaimo gyventoja T. P. S. (gim. 1945 m.) pastebėjo, kad iš jos ganyklos, esančios Prūselių kaime, pavogtas akumuliatorius ir „elektrinis piemuo“. Iš Bedalių kaime esančios ganyklos taip pat buvo pavogtas akumuliatorius ir „elektrinis piemuo“, priklausantis Prūselių kaimo gyventojui V. K. (gim. 1960 m.).

Mušė vaiką

Rugsėjo 16 dieną Šakių policijos komisariato pareigūnai gavo gelgaudiškietės D. L. (gim. 1963 m.) pareiškimą, kad 2007, 2008 ir 2009 metais prieš jos mažametį sūnų vaiko tėvas J. L. (gim. 1959 m.) naudojo fizinį smurtą.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos