baneris leidinys

Lapkričio 17 dieną Kidulių seniūnijoje pasieniečių sustabdytame mikroautobuse, priklausančiame jurbarkiečiui V. Ž., važiavusiam kartu su kiduliečiu D. M., buvo rasti neteisėtai laikomi keturi apie 200 metrų ilgio statomi tinklai.

Trečiadienį Kidulių seniūnijoje pasieniečiai patikrino mikroautobusą, kurį vairavo Jurbarko gyventojas V. Ž. Patikrinimo metu pasieniečiai aptiko keturis apie 200 metrų ilgio tinklus. Apie radinį buvo informuoti rajono policininkai, kurie apie įvykį pranešė Šakių rajono aplinkos apsaugos agentūros specialistams.

Už neteisėtą draudžiamų mėgėjiškos žūklės įrankių laikymą jurbarkiečiui ir kiduliečiui buvo paskirtos maksimalios nuobaudos po 400 litų. Pasak Šakių rajono aplinkos apsaugos agentūros specialisto Stanislovo Pocevičiaus, šiemet jurbarkietis už mėgėjiškos žūklės taisyklių pažeidimus jau baustas net tris kartus, o kidulietis D. M. baustas irgi ne vieną kartą. Sulaikymo metu buvo konfiskuoti neteisėtai laikyti tinklai. Beje, jurbarkietis V. Ž. per paskutinius ketverius metus net aštuonis kartus yra šiurkščiai pažeidęs mėgėjiškos žūklės taisykles.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos