baneris leidinys

Praėjusį penktadienį rajono keliuose įvyko dvi skaudžios avarijos, kurių metu nukentėjo net trys žmonės. Vieną jų sukėlė neblaivus automobilio vairuotojas iš Daukantiškių kaimo.  

Sausio 21 d. apie 14.40 val. Gelgaudiškio seniūnijos Daukantiškių kaimo ribose, kelyje Pajotijai – Gelgaudiškis, automobilis VW PASSAT, vairuojamas to paties kaimo gyventojo V. K., važiuodamas dešine kelio puse nuvažiavo nuo kelio į griovį ir apsivertė. Eismo įvykio metu buvo sužalota kartu važiavusi automobilio keleivė E. D., gyvenanti Gelgaudiškio seniūnijos Pajotijų kaime. Jai Šakių ligoninės Priėmimo skyriuje medikai diagnozavo kairės pusės 7-o šonkaulio lūžimą. Eismo įvykio metu automobilį vairavusiam V. K. buvo nustatytas 1,43 promilių girtumas, o nukentėjusioji E. D. buvo blaivi.

Tos pačios dienos vakare, apie 19 val., Ritinių kaimo ribose, kelyje Pilviškiai-Šakiai-Jurbarkas, automobilis FORD TRANSIT, vairuojamas vilkaviškiečio D. N., lenkimo metu išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir kliudė ta pačia kryptimi važiuojantį automobilį MERSEDES BENZ E300, kurį vairavo kaunietis Š. S. Automobilis nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Eismo įvykio metu buvo sužaloti automobilio FORD TRANSIT keleivė G. N., gyvenanti Vilkaviškyje. Moteriai prireikė medikų pagalbos. Priėmimo skyriuje jau buvo diagnozuotas stresas po autoįvykio. Kitam Vilkaviškio gyventojui K. G. medikai diagnozavo galvos sumušimą, smegenų sukrėtimą. Po medikų apžiūros K. G. buvo išvežtas į Kauno klinikas. Abu vairuotojai eismo įvykio metu buvo blaivūs, vairuotojo pažymėjimus turėjo.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos