Nušovė vilką ir padarė parodą. Šakių apskr. miškuose pasirodė daug vilkų. Bunzų k. vilkai papiovė 2 avis, ėriuką ir kiaulę. Jotijos k. keletą avių ir žąsų. Dažnai pasitaiko sutikti vilkų, važiuojant per mišką keliu. Gyventojai labai susirūpinę, nes atėjus žiemai gali pradėti ir žmones puldinėti. Pereitą savaitę vieną vilką pasisekė nušauti, kada jis selino prie gyvulių. Žmogelis labai nudžiugo ir plėšiką žvėrį įsidėjęs vežiman atvežė į turgų žmonėms parodyti. Jam už vilko nukovimą iš valstybės iždo bus išmokėta premija 25 lit. Medžioklės d-jos Šakių skyrius turėtų susirūpinti ir surengti vilkų medžioklę. Arčiau miškų gyvenantieji žmones mielu noru suteiktų pagalbą. („Suvalkietis“, 1931 08 16, p.4)
Apskrities viršininkas patikrinęs kelių taisymą rado, kad Šakių, Sintautų, Paežerėlių valšč. keliai netinkamai pataisyti. Lekėčių, Barzdų, Griškabūdžio ir Slavikų val. keliai pataisyti pavyzdingai, o kituose valsčiuose patenkinamai. Lekėčių, Barzdų, Griškabūdžio ir Slavikų v. viršaičiams išreikštas tarnybos vardu pagyrimas, o Šakių, Paežerėlių ir Sintautų val. viršaičiai nubausti po 30 lit. baudos už neprižiūrėjimą kelių taisymo.
(„Suvalkietis“, 1931 08 16, p.4)
Lukšiuose sugavo vagilką. Lukšiuose jau seniai nebuvo jokių vagysčių. Tik neseniai iš „Žiburio“ elgetyno ir J. Šlapiko krautuvės pavogta gana daug rūbų, baltinių, ir kitų daiktų. Vagilė sugauta beslepiant šiuos daiktus J. Šlekio bulvėse. Pasirodė, kad tai yra eigulio žmona, bet jau keletą kartų už vagystes sėdėjusi M. Laurynaitienė iš Pakuliškės km. Šakių v. ir aps. Ją sugavo ūkin. Šlekys su Šlapiku ir polic. Išganaitis. Laurynaitienė areštuota. („Suvalkietis“, 1931 08 16, p.4)
Šakių pieninė jau turi savo produktų parduotuvę. Pienininko p. Roseno pastangom šiomis dien. Šakiuose atsidarė parduotuvė, kurioje galima gauti švarius ir šviežius produktus. O taip pat prie jos yra ir užkandinė. („Suvalkietis“, 1936 08 15, p.3)
Paluobių jaunalietuvių sąskrydis. Paluobiuose įvyko gausingas jaunalietuvių sąskrydis. Sąskrydyje dalyvavo be Paluobių ir apylinkės jaunalietuvių dar apie 100 uniformuotų jaunalietuvių iš Kauno, jų tarpe Kauno rajono vadovo pav. Domarkas, Kauno m. rajono vado pav. Damošius, Šakių rajono vadas J. Orentas ir kiti. („Suvalkietis“, 1936 08 15, p.3)
Sudegė pusė Griškabūdžio. Liepsnos pražudė pusė miestelio. Viso sudegė 12 gyvenamų namų ir 9 negyvenami namai. Gyvenamieji namai sudegė ir jų savininkams padaryta nuostolių: J. Šlapuko gyv. namas 6000 lt. apdr. 2000 lt., Pijaus Stanaičio gyv. 5000 lt., neapdraustas. Jono Čižausko gyv. namas 2000 lt., neapdraustas, valšč. savivaldybės namas 6000, apdraustas 4250 lt., mediniai žydų namai 1000 lt., nepadrausti, J. Kvipičinsko – 2000 lt., neapdraustas, Icikovičiaus ir Kvipičinsko – 4000 lt., neapdr. Joselio Londono – 2000 lit., neapdr. Onos Krivickienės – 2000 lt, nepadr. Patašiūčių – 4000 lt., neapdr., Rūgio Kosto – 1000 lt., neapdraustas. Sudegusiuose P. Stanaičio namuose buvo pašto įstaiga. Tas namas užsidegė vienas pirmųjų, bet su tarnautojų ir kitu žmonių pegelba pinigai ir dauguma bylų suspėta išgelbėti. Didžiumą bylų ir dokumentų suspėta išnešti ir iš valsčiaus savivaldybės namų, kurie dideliam vėjui esant užsidegė pačioje gaisro pradžioje. Gyvenamų namų skaičiuje sudegė 4 krautuvės, arbatinė ir keletas sandėlių. Prekių sudegė daugiau kaip už 5000 litų. Negyvenamu namų, kaip tvartų, klojimų, daržinių, klėčių sudegė už 17000 litų. Jie visi buvo neapdrausti. Nors nuostoliai dar nėra galutinai apskaičiuoti, bet apytikriai jų bus apie 60-70 tūkstančių litų. Visi namai buvo mediniai, iš kurių keletas naujų. Gaisras kilo iš Stanaičio šiaudų kūgio. Tą dieną netoli kūgio esančiame to pat gyventojo klojime darbininkai kūlė javus. Gaisras kilo tik kūlimą pabaigus. Neabejojama, kad nuo neužgesintos papiroso nuorūkos, numestos į šiaudų kūgį kilo tas nuostolingas gaisras, kuris dalį Griškabūdžio gyventojų padarė elgetomis. Pirmieji į gaisro vietą atvyko Griškabūdžio gaisrininkai. Bet jie mažai ką galėjo pagelbėti, nes neturėjo gaisrui gesinti siurblio, o tik paprasčiausius įrankius. Po valandos atvyko Šakių šaulių gaisrininkai, kurie geru motoriniu siurbliu gaisrą ir likvidavo. Kur buvo pats miestelio centras, dabar liko tik krūvos degėsių.
(„Suvalkietis“, 1936 08 15, p.1)