Darbo grupė nekvalifikuotai įvertino direktorės veiklą?

bielskieneAgnė NAUMAVIČIŪTĖ
 
Praėjusią savaitę rajono savivaldybės tarybos nariai antrą kartą komitetuose svarstė klausimą dėl 40 proc. tarnybinio atlyginimo dydžio priedo prie darbo užmokesčio skyrimo Šakių rajono Socialinių paslaugų centro direktorei Vilmai Bielskienei. Tačiau šis klausimas buvo atidėtas.
 
Nuotr. Darbo grupė įvertino V. Bielskienės veiklą ir rekomendavo savivaldybės tarybai skirti Socialinių paslaugų centro direktorei priedą prie tarnybinio atlyginimo.
 
Svarstė antrą kartą

Klausimą dėl 40 proc. priedo V. Bielskienei skyrimo tarybos nariai svarstė nebe pirmą kartą. Prieš praėjusio mėnesio tarybos posėdį vykusiuose komitetų posėdžiuose vyko...
 
(Daugiau paskaityti galite rugpjūčio 4 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.