Lankė amžinojo poilsio vietas

Buvusių kolegų, valdžios atstovų bei žinomų kraštiečių amžinojo poilsio vietas lankė ne tik savivaldybės administracijos vadovai, bet ir seniūnai, išreiškę pagarbą išėjusiems. Šakių r. savivaldybės administracijos nuotr.

Artėjant Vėlinėms tradiciškai aplankytos ir iškilių Šakių krašto asmenybių, buvusių rajono vadovų, seniūnų amžinojo poilsio vietos.

Pagerbiant himno autoriaus daktaro Vinco Kudirkos atminimą Kudirkos Naumiesčio kapinėse pirmiausiai prie jo kapo sugiedama „Tautiška giesmė“, uždegama žvakelė, padedamos gėlės nuo šalies Prezidento.

Savivaldybės meras Raimondas Januševičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas taip pat aplankė Garbės prelato Antano Maskeliūno kapą Vilkaviškio katedros šventoriuje, uždegė žvakes ir pasimeldė už šio dvasininko atminimą.

Pagerbti ir Šakių rajonui nusipelnę asmenys – Jonas Augustaitis, Elena Ruzgienė, Juozas Domeika, Bernardas Aleknavičius bei Albinas Vaičiūnas. Nepamiršti ir buvę rajono vadovai – Juozas Puodžiukaitis bei Juozas Bertašius. Buvusių kolegų Algimanto Damijonaičio, Valdo Tado Laukaičio, Alfonso Jako, Jono Albino Kubiliaus, Viktoro Jakščio, Virginijaus Truskausko ir kitų amžinojo poilsio vietas artėjant Vėlinėms lankė ir rajono seniūnai.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Vasario 16-oji. Kas šiandien mums yra laisvė?

klausimelis 02 14Elena iš Keturnaujienos:

Svarbi mums ši diena. Ir vėliavą išsikeliame. Iš kaimo nuvykti į renginį greičiausiai nepavyks. Žiūrėsiu renginius per televizorių. Kas man yra laisvė? Kur noriu, ten einu. Vaikai gali į užsienį laisvai važiuoti. Nors mes esame laisvi, bet jaudina karai, vykstantys pasaulyje. Kai Ukrainoje nekaltai žmonės žūsta. Daug negatyvių žinių ateina iš televizijos. Saugoti laisvę turim. Pirmiausiai patys žmonės turim nesipykti. Ir kad nebūtų karo. 

klausimelis 02 14 2

Lilija iš Lukšių:

Švęsime Lietuvos gimimo dieną. Manau, būtina minėti, dalyvauti renginiuose. Šiuo metu visą dėmesį kreipiame į šalis, kur karai vyksta, o savo šalies šventes pamirštam. Gerbkime ir mylėkime Lietuvą. Jei ne mes, tai ir Lietuvos nebūtų. Man laisvė, kad nebijau nieko: galiu saugiai vaikščioti, laisvai reikšti savo mintis ir nuomonę, parduotuvėje nusipirkti tai, ko noriu. Spalvos atsirado, anksčiau pilka kasdienybė buvo. Ir žmonės linksmesni. O nerimas visada buvo: senoliai pergyveno karą, mus atominiu karu gąsdino.

europos pulsas350px

radarom350px 
 
nuoma350px 
 
 BlueYellow-baneris
 
svietimo forumas 300x600 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.