
Jau nekart esame rašę apie avarinės būklės kelią ties Valiulių tvenkiniu, kur dar pernai rudenį buvo susiaurinta važiuojamoji kelio dalis, o tokie sprendimai ne vienam kėlė abejonių. Visgi užtruko aiškinimaisi, o gal tiksliau įrodinėjimai, kam priklauso kelias, kam perdanga, o kam hidrotechninis įrenginys.
„Mūsų yra užtvanka. Jie sako, kad jų („Via Lietuva“ – red. past.) yra tik asfaltas, o perdanga jau mūsų. Mes sakom, tai kad ne. Jei būtumėt nedarę kelio, nebūtų ir perdangos, tad ji yra jūsų. <...> Jau beveik įrodėme, kad jiems priklauso ir perdanga“, – šių metų pradžioje „Draugui“ peripetijas dėstė meras Raimondas Januševičius ir patvirtino, kad atliktos ekspertizės išvadose konstatuota, jog būtent perdanga yra avarinės būklės.
Praėjusią savaitę meras patvirtino, jog pagaliau kelio savininkė „Via Lietuva“ pripažino, jog ne tik asfaltas, bet ir perdanga yra jų, todėl dabar tikimasi, kad būtent „Via Lietuva“ rūpinsis projekto parengimu ir įgyvendinimu.
Dėl hidrotechninio įrenginio nuosavybės didesnių diskusijų nekilo, nes sutinkama, kad ši dalis priklauso savivaldybei.
Nors gyventojai nekart baksnojo, kad susiaurinant kelią „padaryta nesąmonė“, nes eismas tenka vienam kelkraščiui, kuris irgi smenga, visgi eismas avariniu ruožu tebevyksta. Tad teiraujamės, jeigu jau pavyko išsiaiškinti, kas kam priklauso, kada galima tikėtis realių permainų?
„Tikimės, kad šiais metais bent projektą padarytų“, – patikina meras.
Arūnas iš Ringaudų:





