Bendradarbiaus su džiudžitsu akademija

smirnovas yamazaki
„Audros“ įkūrėjas Kęstutis Smirnovas (kairėje) džiaugiasi užsimezgusiais ryšiais su mokytoju Fernando Yamazaki ir bendradarbiavimu populiarinant džiudžitsu Lietuvoje. „Audros“ nuotr.


Vasario mėnesį Vilniuje vyko Braziliško džiudžitsu seminaras, kurį vedė  Fernado Yamazaki. Jis yra 7 dano (koralinis diržas) Brazilijos džiudžitsu ir 4 dano dziudo meistras, UFC teisėjas, Pietų Amerikos JJU prezidentas, Yamazaki BJJ akademijos vadovas. Tai buvo pirmas kartas, kai Lietuvoje lankėsi tokio lygio  BJJ meistras.
 
Seminare dalyvavo džiudžitsu sportą populiarinantys sportininkai iš įvairių Lietuvos sporto klubų, tarp kurių ir Šakių sporto klubo „Audra“ įkūrėjas ir treneris Kęstutis Smirnovas. Klubas skelbia, kad seminaro metu užmegztas glaudus ryšys su mokytoju Fernado Yamazaki, tad buvo sutarta ir toliau bendradarbiauti bei populiarinti džiudžitsu sportą Lietuvoje.

Yamasaki BJJ akademija turi atstovybes  Brazilijoje, JAV, Baltarusijoje, Švedijoje, Ispanijoje, Ukrainoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje ir Lietuvoje (Vilniuje, Palangoje ir nuo šiol Šakiuose).

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.