Nugalėtojais tapo ir mūsų krašto sportininkai

Vilniuje Plytinės kartodrome surengtas paskutinis – šeštasis – RB Lietuvos kartingo čempionato etapas, kuriame ant nugalėtojų pakylos lipo ir mūsų krašto sportininkai.

Kaip skelbiama pranešime spaudai, šiame etape taip pat varžėsi ir dalyviai iš Estijos bei Ukrainos. Iš viso prie starto linijos skirtingose klasėse stojo beveik 100 lenktynininkų. Kaip ir viso sezono metu, netrūko atkaklių lenktynių bei sportininkų emocijų.
 
„Retro Minsk“ klasėje nugalėjo kraštietis Kęstutis Jankauskas. „KZ2 Master“ klasėje antrą vietą užėmė Vytautas Adomaitis. Tiesa, susumavus visų šešių RB Lietuvos kartingo čempionato etapų rezultatus, sezono laureatu tapo pirmąją vietą užėmęs V. Adomaitis. Čempionate jėgas išbandė ir kraštietis Saulius Antanaitis.

„Draugo“ inf.


Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.