
Šakių „Vyčio-VDU“ krepšininkai sausai laimėjo „URBO-NKL“ mažojo finalo seriją (3-0) ir pirmieji nuraškė 2025–2026 m. sezono vaisius. Eriko Kučiausko auklėtiniai savo aikštėje 86:75 (19:26, 21:17, 25:22, 21:10) įveikė Vilkaviškio „Perlas Go“ ir pasipuošė bronzos medaliais.
Prieš tai trečiąją vietą šakiškiai buvo iškovoję 2021-aisiais. Vilkaviškio komanda pernai tapo lygos vicečempione.
Reguliariajame sezone „Vytis-VDU“ finišavo trečioje pozicijoje, o vilkaviškiečiai – ketvirti.
Nugalėtojus paskutinių rungtynių metu tempęs Titas Januševičius per 34 minutes sumetė 33 taškus (8/15 dvit., 4/7 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, išskirstė 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir įsirašė 39 naudingumo balus. Šakiškių lyderis pagerino asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą (30 taškų), o iki naudingiausio pasirodymo jam pritrūko trijų balų.
Prie pergalės Augustinas Mikštas pridėjo 16 (7/10 dvit., 9 atk. kam.), Kajus Leliukas (4/6 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.) ir Rokas Jocys (2/7 dvit., 10/10 baud., 5 atk. kam.) – po 14 taškų.
Nugalėtojai varžėsi be Jokūbo Rubino, Pauliaus Velučio ir Nojaus Lebsko.
„Vytis-VDU“ už komandos palaikymą viso sezono metu dėkoja sirgaliams ir rėmėjams.
Dėl pirmos vietos kovoja Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“. Šiuo metu arčiau aukso yra marijampoliečiai, serijoje į priekį išsiveržę 2-1.
Arūnas iš Ringaudų:





