Stovyklas rengs visi pareiškėjai, tačiau lėšos – apkarpytos

Birželio 9 d. paraiškas vasaros stovykloms rengti svarsčiusi komisija patvirtino visų 16 pareiškėjų pateiktus projektus, tačiau savivaldybė vasaros stovykloms skyrė tik 20 tūkst. eurų, o pareiškėjų prašoma suma siekė  55 tūkst. 243 eurus.

„Komisijai teko nelengva užduotis apkarpyti tuos pinigėlius ir vėl perklausti organizatorių, ar jie vis tiek vykdys stovyklas už siūlomą sumą, tai gavom atsakymą, kad tikrai taip“, – komentavo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Kasparavičienė.
 
Pasak I. Kasparavičienės, visos paraiškos atitiko reikalavimus bei prioritetus – į savo veiklas numatė įtraukti ukrainiečius, vaikus iš socialiai jautresnių šeimų. Pirmadienį komisijos sprendimą savo įsakymu patvirtino administracijos direktorius Dainius Grincevičius.

Šią vasarą stovyklas rengs Griškabūdžio kultūros centras, Lietuvos laisvės kovos įamžintojų sąjūdis, sporto klubas „Audra“, Baltijos jūrų skautai, Šakių vaikų dienos centras, Gelgaudiškio kultūros centras, Šakių  jaunimo, kūrybos ir sporto centras, Lekėčių bendruomenės centras, Mažoji bendrija  „Mūsų gyvenimo spalvos“, Pilietiškumo ugdymo akademija, laisvoji mokytoja Raslita Liudžiuvienė, Robotikos akademija, Šakių kultūros centras, Studio Imperium, Zanavykų muziejus ir Sintautų kultūros centras.

Daugiausia lėšų  (1 tūkst. 800 eurų) buvo skirta Šakių jaunimo, kūrybos ir sporto centro rengiamai krepšinio stovyklai „NK Šakiai Camp“, mažiausią paramą (800 eurų) gavo Robotikos akademija, organizuojanti „Vasaros robotikos stovyklą Šakiuose“.
Anot Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto Gintaro Demeniaus, perskirstant ir apkarpant lėšas buvo atsižvelgiama į stovyklų dalyvių skaičių, vykdymo laikotarpį, kitus kriterijus.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

35-eri Nepriklausomybės metai: Ar jaučiate pažangą?

klausimelis 03 14Emilijus iš Gelgaudiškio:

Be abejo per 35-erius metus padaryta didelė pažanga daugelyje sričių. Mano vaikystėje nebuvo mobilių telefonų, interneto. Po truputį viskas keitėsi. Teko ragauti ir emigranto duonos Norvegijoje. Pastebėjau, kad šioje šalyje gyvena išsilavinę žmonės, skiriasi nuo mūsų ir žmonių intelektas. Ten tave laiko žmogum, ne taip, kaip kartais mūsų šalyje. Šiuo metu dirbu Lietuvoje. Čia ir šeima. Visgi manau, kad šiandien dar nėra visiškos žodžio laisvės. Žmonės yra suvaržyti ir viešai negali reikšti savo nuomonės. 

klausimelis 03 14 2

Gytis iš Liepalotų:

Gimiau nepriklausomoj Lietuvoj. Paskelbus nepriklausomybę, Lietuvai daug galimybių atsivėrė: keliauti, studijuoti užsienyje. Teko ir man padirbėti Norvegijoje, bet pajutau, kad noriu sugrįžti, nes čia draugai, šeima. Todėl ir norisi būti čia. Esu Tėvynės fanas. Galima perspektyvią ateitį susikurti ir Lietuvoje, o jauni žmonės išvyksta į užsienį, kad užsidirbtų pragyvenimui. Visgi Lietuvoje sunku gauti gerai apmokamą darbą, kad įsigytum būstą, galėtum gyventi atskirai nuo tėvų.

europos pulsas350px

nuoma350px 
 
 BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.