Sezoną užbaigė pergalingai

jurga vytas portugalija
Jurga Misiukevičienė ir Vytas Dielininkaitis iš Portugalijos grįžo ne tuščiomis – abu sulaukė įvertinimo. Asmeninio archyvo nuotr.


Praėjusios savaitės pabaigoje Portugalijoje vykusiame fitneso ir kultūrizmo čempionate puikius rezultatus demonstravo ir įspūdingai šį sezoną užbaigė kraštiečiai sportininkai Vytas Dielininkaitis ir Jurga Misiukevičienė.
 
Kaip po varžybų džiaugėsi pats V. Dielininkaitis, sezoną užbaigė geriausia forma ir geriausiais rezultatais – pelnė ne vieną medalį. Jis „Beginners“ kategorijoje užėmė penktą vietą, „Novice“ buvo trečias, o „Master 35+“ sportininkas iškovojo antrą vietą.
„Mano sezonas, mano šlovės akimirka“, – džiaugėsi jis ir dėkojo už palaikymą.

Puikius rezultatus ir formą čempionate demonstravo ir J. Misiukevičienė. Ji „Master“ kategorijoje iškovojo antrą vietą. Moteris teigė, jog džiaugiasi turėjusi progą varžytis su išties stipriomis sportininkėmis ir namo grįžta įgijusi ir patirties, ir gerų emocijų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.