Norvegijoje žuvo šakietis

Rugpjūčio 3 dieną skaudi žinia atskriejo iš Norvegijos. Susidūrus dviem automobiliams trys žmonės žuvo vietoje, vienam prireikė medikų pagalbos. Tarp žuvusiųjų – šakietis, turėjęs šį rudenį eiti į 12 klasę.
 
Pirmadienio naktį Halingdalio slėnyje susidūrus dviem automobiliams žuvo trys žmonės. Vienas, patyręs sunkius sužeidimus, išgabentas į ligoninę Osle. Pranešama, kad vienas iš automobilių – lietuviškais numeriais. Paaiškėjo, kad svečioje šalyje užgeso šakiečio 18-mečio Luko Zabramsko gyvybė. Jis mokėsi Šakių „Žiburio“ gimnazijoje.

Jaunuolis prieš dvi savaites atvažiavo pas Norvegijoje dirbantį tėvą ir planavo mėnesį padirbėjęs grįžti į Lietuvą. Jis buvo vienintelis vaikas šeimoje. Velionio kūnas bus parvežtas penktadienį.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.