Norvegijoje žuvo šakietis

Rugpjūčio 3 dieną skaudi žinia atskriejo iš Norvegijos. Susidūrus dviem automobiliams trys žmonės žuvo vietoje, vienam prireikė medikų pagalbos. Tarp žuvusiųjų – šakietis, turėjęs šį rudenį eiti į 12 klasę.
 
Pirmadienio naktį Halingdalio slėnyje susidūrus dviem automobiliams žuvo trys žmonės. Vienas, patyręs sunkius sužeidimus, išgabentas į ligoninę Osle. Pranešama, kad vienas iš automobilių – lietuviškais numeriais. Paaiškėjo, kad svečioje šalyje užgeso šakiečio 18-mečio Luko Zabramsko gyvybė. Jis mokėsi Šakių „Žiburio“ gimnazijoje.

Jaunuolis prieš dvi savaites atvažiavo pas Norvegijoje dirbantį tėvą ir planavo mėnesį padirbėjęs grįžti į Lietuvą. Jis buvo vienintelis vaikas šeimoje. Velionio kūnas bus parvežtas penktadienį.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.