Savaitės pradžia pažymėta avarijomis

avarija senjorai
Į devintą dešimtį įkopęs vairuotojas pėsčiųjų perėjoje partrenkė kitą pensinio amžiaus senjorą. D. Pavalkio nuotr.


Pirmadienį susidūrus vilkikui ir dviem lengviesiems automobiliams, nukentėjo moteris. O antradienį pėsčiųjų perėjoje Šakių mieste buvo partrenktas vyriškis.
 
Rugpjūčio 28 d. apie 17.18 val. kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas, sankirtoje su keliu Lukšiai-Sintautai vilkikas „Renault“ susidūrė su „VW Passat“ ir „Ford Focus“ automobiliais. Įvykio metu nukentėjo „Volkswagen“ vairuotoja. Stipriai apgadintas buvo ir nukentėjusios automobilis bei vilkiko priekis.

Rugpjūčio 29 d. apie 10.40 val. Šakiuose V. Kudirkos g. prie 88-ojo namo blaivus automobilio „Audi 80“ vairuotojas (g. 1937 m.) nepastebėjo į pėsčiųjų perėją įėjusio vyriškio (g. 1950 m.) ir jį partrenkė. 73 vyras nuvežtas į ligoninę. Vėliau iš ligoninės išleistas gydytis į namus.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.