Diskutavo apie inovacijas žemės ūkyje

Praėjusį trečiadienį vykusio nuotolinio informacinio susitikimo su skaitmeninio inovacijų centro „AgriFood Lithuania“ projektų vadove Jovita Ruseckaja metu pristatyta galimybė mūsų krašto žemės ūkio srityje veikiantiems ūkio ir fiziniams subjektams dalyvauti programose, kurias finansuoja Europos Taryba.
 
Bemaž svarbiausia naujiena, kad nuo šiol į finansuojamus projektus gali pretenduoti ne tik asociacijos, bendrovės, UAB-ai ar kiti juridinio vieneto statusą turintys ūkio subjektai, bet ir pavieniai ūkininkai, samdantys bent vieną darbuotoją.

Susitikime dalyvavusieji turėjo galimybę išklausyti informaciją, užduoti rūpimus klausimus ir išgirsti atsakymus, kokios galimybės ūkiuose įdiegti inovacijas, eiti skaitmeninimo link.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.