
Antradienį sėkmingai įvyko konkursas Šakių turizmo ir verslo informacijos centro vadovo pareigoms užimti. Kaip patikslino savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Morkeliūnas, konkurso rezultatai labai geri. Konkurse dalyvavo ir jį laimėjo vienintelė kandidatė, šiuo metu centre turizmo vadybininke dirbanti Vaida Zimnickienė.
Dabar tolimesnės procedūros jau dalininkų – savivaldybės bei Verslo klubo – rankose. Pasak mero Raimondo Januševičiaus, dalininkų susitikimas numatytas jau kitą savaitę, tada ir bus aptarti visi su įdarbinimu susiję klausimai bei pasirašoma darbo sutartis.
Arūnas iš Ringaudų:





