baneris leidinys

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) birželio 3d. vienbalsiai nusprendė, kad, eidama Šakių miesto vietos veiklos grupės pirmininkės pareigas, Aistė Bakaitė pažeidė iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Informuojama, kad tiriant nustatyta, kad pernai sausį A. Bakaitė nenusišalino ir pasirašė Šakių miesto vietos veiklos (VVG) grupės valdybos posėdžio, kuriame spręsta dėl jos pačios įdarbinimo Šakių miesto VVG administravimo paraiškai įgyvendinti, protokolą. VTEK vertinimu, A. Bakaitei tai neabejotinai sukėlė interesų konfliktą ir ji privalėjo nusišalinti.
 
Meras Edgaras Pilypaitis nemažai priekaištų dėl Šakių miesto  VVG  veiklos bei A. Bakaitės išsakė gruodžio mėnesį vykusio susirinkimo metu, kada buvo išrinktas naujas VVG pirmininkas, kuriuo tapo šakietis verslininkas Vitalijus Bogovičius. Būtent meras kreipėsi ir į VTEK, o gauto pranešimo pagrindu buvo atliktas tyrimas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos