baneris leidinys

Šakių rajono apylinkės teismo laikinai teismo pirmininkės pareigas einančios Linos Antanaitienės iniciatyva spalio 14 d.  teisme įvyko specialus susitikimas.
 
Jame dalyvavo Šakių rajono apylinkės teismo teisėjų ir Marijampolės apylinkės prokuratūros, Šakių rajono policijos komisariato, Šakių rajone esančių pasienio užkardų bei Šakių rajono savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos, Socialinės paramos skyriaus, savivaldybės administracijos specialistai.

Kaip informuoja teismo atstovė spaudai Audronė Matusienė, pasitarime kalbėta apie vaikų paėmimą iš tėvų, policijos pareigūnų ir vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojų bendradarbiavimą. Aptartas procesinis prievartos priemonių taikymas, asmenų pristatymo į teismo posėdžius problemos. Kalbėta apie savivaldybės administracijos atstovavimą civilinėse bylose, teismo spendimų, kuriais asmenys pripažinti neveiksniais, peržiūrėjimą.

L. Antanaitienė dėkojo už dalyvavimą ir paminėjo, kad tokių pasitarimų ir diskusijų metu išgirstos nuomonės, pastebėjimai, pasiūlyti sprendimai yra naudingi ir įgyvendinami kasdieniame darbe.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos