baneris leidinys

Neteisėtai pasinaudojo
Balandžio 4 d. į policiją kreipėsi Barzdų seniūnijos Baltrušių kaimo gyventojas (72 m.) ir pranešė, kad kovo 30 d. be jos žinios, pasinaudojus banko kortele, parduotuvėje esančiame „Perlo” terminale buvo paimta 200 eurų. Patikrinus parduotuvės filmuotą medžiagą nustatyta, kad galimai neteisėtai banko kortele pasinaudojo giminaitis.

Apvogė
Balandžio 5 d. policijai pranešta,  kad Kudirkos Naumiesčio ugdymo įstaigos skyriuje pamokos metu iš mokinio (16 m.) rankų išplėšė mobiliojo ryšio telefoną kitas mokinys (19 m.). Nuostolis 200 eurų. Įtariamasis sulaikytas.
 
Avarija
Balandžio 5 d. apie 16 val. kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas sunkvežimio „MAN TGX“, kurį vairavo kaunietis (51 m.), priekaboje buvo gabenamas kombainas „Claas Lexion 586-314“, kurio priekinis ratas kabino keliu važiuojantį dviratininką (45 m.), gyvenantį Griškabūdžio seniūnijos Pentiškių kaime. Eismo įvykio metu buvo sužalotas dviratininkas, kuriam Šakių ligoninėje diagnozuota politrauma, jis išgabentas į Kauno klinikas. Automobilio vairuotojas eismo įvykio metu buvo blaivus, vairuotojo pažymėjimą turi.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos