baneris leidinys

Vogė
Spalio 19 dieną, apie 7.20 val., Plokščių kaime buvo įsibrauta į  S. S. priklausantį garažą. Iš jo pavogtas trimeris „Partner“ su prisikabinimo diržais ir plastikinė 10 l talpa su benzinu.

Spalio 22 dieną, apie 20 val., Kidulių seniūnijos Palankinės kaimo gyventojas I. L. pastebėjo apvogtą ūkinį pastatą. Vyriškis pasigedo viduje buvusių motorinio pjūklo „STIHL“,  žoliapjovės „STIHL FS 310“ su petnešomis.

Spalio 22  dieną, apie 16val., Gelgaudiškio seniūnijos Daukantiškių kaimo gyventojas J. D. pastebėjo, kad pavogta jam priklausanti savadarbė priekaba, kuri stovėjo prie ūkinio pastato, esančio Atžalyno gatvėje.

Apkandžiojo šuo

Spalio 24 dieną, apie 21.30 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi nepilnametė, gyvenanti Šakių seniūnijos Išdagų kaime. Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos moksleivei ligoninėje medikai nustatė kairės blauzdos šuns kąstinę žaizdą. Po medikų apžiūros nukentėjusioji buvo išleista į namus.  

Apsinuodijo medikamentais
Spalio 25 dieną, 20 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas 2009 metais gimęs vaikas iš Kriūkų seniūnijos. Jam nustatytas apsinuodijimas medikamentais. Po medikų apžiūros vaikas paguldytas į Vaikų ligų skyrių.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos