Kvietė rinktis atostogas ir pramogas mūsų krašte

atostogos Lietuvoje sakiai
Turizmo parodoje „Atostogos Lietuvoje“ šį kartą atstovauti mūsų kraštui buvo kviečiami ne tik turizmo, bet ir verslo atstovai, tačiau iš jų didesnio susidomėjimo nesulaukta. Šakių TVIC nuotr.

Balandžio 21–23 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko didžiausia vietinio turizmo paroda „Atostogos Lietuvoje“, kurioje buvo pristatyta tai, ką turime geriausio, ne iš lankstinukų, o gyvai bendraujant su verslu, bendruomenėmis ir kitais Lietuvos regiono turizmo paslaugų teikėjais, ten gyvenančiais ir kuriančiais žmonėmis. Parodoje dalyvavo ir keturi mūsų rajono atstovai.
 
Šakių turizmo ir verslo informacijos centras (TVIC) parodoje „Atostogos Lietuvoje“ dalyvavo viename stende kartu su kitais Suvalkijos regiono turizmo ir verslo informacijos centrais – Marijampole, Vilkaviškiu, Kazlų Rūda ir Kalvarija. Šį kartą atstovauti mūsų kraštui buvo kviečiami ne tik turizmo, bet ir verslo atstovai, tačiau iš jų didesnio susidomėjimo nesulaukta.

Prisijungti prie parodos neatsisakė „Nastia Garden“, kurie lankytojus stebino savo gaminama liofilizuota produkcija, bitininkystės ūkis „Saldūs ūsai“ atvykusiems siūlė ne tik įsigyti natūralaus bičių vaško žvakių ar medaus, bet kvietė dalyvauti ir edukacinėse pamokose jų ūkyje. Parodoje taip pat dalyvavo praėjusiais metais duris atvėrusios poilsiavietės „Paliekys“ šeimininkai, pristatę teikiamas apgyvendinimo, poilsio ir sveikatinimo paslaugas, bei vyndarystės puoselėtojai ir vyno gamintojai Ramaškevičiai, parodos lankytojus kvietę ne tik parodoje degustuoti ir įsigyti jų gaminamų vynų, bet ir atvykti į pramogines degustacines programas „Vyno kerai“ Zyplių dvare.

Pasak Šakių TVIC direktorės Daivos Palukaitienės, nors buvo tikėtasi, gausaus lankytojų būrio paroda nesulaukė – galbūt sutrukdė puikus oras, visus išviliojęs į gamtą, o gal tuo pat metu vykusi pavasarinė mugė Laisvės alėjoje.  

„Tiesa, atėję lankytojai nebuvo masiniai, bet rimtai besidomintys mūsų krašto turizmo naujienomis, džiaugęsi gauta informacija ir žadėję aplankyti mūsų turizmo objektus, – pabrėžė D. Palukaitienė. – Ne vienas gamintojas ar paslaugų teikėjas taip pat surado tikslinių kontaktų, verslo pažinčių, todėl nenusivylė dalyvavimu pirmoje tokioje lietuviško turizmo parodoje.“

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.