Du šokiai – du aukščiausi apdovanojimai

alate lenkijoje
Šakių rajono meno mokyklos šokio grupės „Alate“ merginos svajojo laimėti kurią nors prizinę vietą ir ši jų svajonė išsipildė su kaupu. Asmeninio archyvo nuotr.


Tarptautinę šokio dieną Šakių rajono meno mokyklos šokio grupė „Alate“ paminėjo su trenksmu. Šeštadienį ji sėkmingai dalyvavo tarptautiniame šokių festivalyje-konkurse „Baltic Amber Varšuva 2023“, iš kurio grįžo su aukščiausiais įvertinimais.
 
Pasak šokio grupės „Alate“ vadovės Aušros Butkauskaitės-Sederevičienės, tarptautiniame festivalyje dalyvavo per 60 šokio grupių, mūsų šokėjos atliko du šokius ir jie abu gavo aukščiausius įvertinimus. Naujai sukurtas grupės „Alate“ šokis „I made is“, kurio debiutas ir įvyko būtent šiame festivalyje-konkurse, laimėjo pirmąją vietą, o kitas – „Woo – women“ – buvo apdovanotas Grand Prix.

„Nors ir svajojome laimėti kurią nors prizinę vietą, tačiau tokių įvertinimų už abu šokius nesitikėjome. Šaunuolės merginos. Su jomis galima vykti ir į Antarktidą“, – džiaugėsi šokio grupės „Alate“ vadovė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.