Meilė laksto ant keturių kojų

suns diena
Paminėti Šuns dieną po ilgesnės pertraukos susirinko daugiau nei 20 keturkojų ir jų šeimininkų, išsiilgusių susitikimų ir bendravimo. D. Rimaitytės (Raganos media) nuotr.


Pirmadienio vakarą gausus būrys šakiečių ir jų keturkojų draugų, pasiilgusių bendravimo ir susitikimų, rinkosi Šakių J. Lingio parke. Šakių kinologų klubas pakvietė juos paminėti Šuns dieną, kuri Lietuvos kinologų draugijos iniciatyva jau aštuntus metus švenčiama balandžio 24-ąją. Ta proga jiems buvo surengta keletas linksmų konkursų.
 
Šakių kinologų klubo prezidentas Valentinas Stiklius pasidžiaugė, kad po keleto metų pertraukos į Šuns dienos paminėjimą šiemet atvyko daugiau nei 20 keturkojų ir jų šeimininkų, o smagų reginį stebėjo panašiai dar tiek pat žiūrovų. Ekspromtu sudaryta komisija, į kurią buvo pakviestos Živilė Čelkienė ir Džiuljeta Zelenkė, kažkada ir pačios su savo mylimais šuniukais Uno ir Karatu ne kartą dalyvavusios tokiuose renginiuose, padėjo išrinkti augintinį, panašiausią į savo šeimininką, ir šunį, kuris šypsosi gražiausiai.

„Panašiausia pora“ komisija išrinko šakietę Guodą ir jos augintinę Kiką, o „Gražiausios šypsenos“ nugalėtoju nominuotas Egidijos samojedas Čipas. Tad šventės dalyviai galėjo įsitikinti, kiek pasakyme, jog žmonės intuityviai renkasi tokius šunis, kurie į juos yra labiausiai panašūs arba per kurį laiką supanašėja, yra tiesos.

Greičio estafetę, kuri suteikė daug gerų emocijų ne tik keturkojams ir jų šeimininkams, bet ir žiūrovams, laimėjo ir greičiausiu šunimi tą vakarą buvo pripažintas Tomos Bučkis. Paskutiniame  konkurse – talentų šou ryžosi dalyvauti ne visi, tik penki šakiečiai, pristatę žiūrovams savo augintinių  sugebėjimus. Vienas šuniukas šokinėjo per virvutę, kitas pasirodė, kaip moka vaikščioti dviem kojomis, dar trys sėkmingai vykdė išmoktas dresūros komandas. Visi buvo nepaprastai mieli ir talentingi, tačiau labiausiai susirinkusius sužavėjo Nojaus labradoras Pablo, paklusniai vykdęs visas dresūros komandas. Žiūrovai vienbalsiai jį išrinko talentingiausiu šunimi.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.