Kviečia išpildyti vaikų svajones

Nuo rugpjūčio startavo projekto „Vaikų svajonės“ akcija „Labas, rugsėji“, kurios metu neabejingi žmonės kviečiami išpildyti vaikų, augančių socialinės rizikos ar sunkiai finansiškai besiverčiančiose šeimose, svajones.
 
Vaikusvajones.lt patalpintas  svajones galima rasti ir konkrečios savivaldybės ribose. Mūsiškėje jų apie 80, o vaikučių norai išties labai praktiški – daugelis prašo kuprinės, dailės reikmenų, penalo, segtuvo ar kitų mokymuisi reikalingu daiktų.  

Čia nugulė ir vaikų dienos centrų (VDC) svajonės. Štai Kriūkų VDC prašo stalo teniso rakečių ir kamuoliukų, tinklinio, futbolo bei krepšinio kamuolių, Gelgaudiškio VDC – kvadrato kamuolio, Lekėčių VDC svajoja apie kokteilinę, šachmatus, aktyvų žaidimą „Parašiutas“.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.