Norėjo privatizuoti, bet perduos bendruomenei

Apie tai, kad buvusį mokyklos pastatą bendruomenė norėtų išsaugoti ir įveiklinti, bendruomenės centro pirmininkė Sigita Kizelienė kalbėjo jau iškart susikūrus bendruomenės centrui, tik iš pradžių atsakymas iš savivaldybės administracijos buvo neigiamas, nes pastatas jau buvo įtrauktas į privatizuojamų sąrašą. D. Pavalkio nuotr.

Buvęs Patašinės mokyklos pastatas bei kiti kiemo statiniai į privatizuojamų objektų sąrašą buvo įtraukti pernai liepą, tačiau dabar, savivaldybės tarybai pritarus, iš šio sąrašo minėti nekilnojamojo turto objektai išbraukti, mat pastatų pageidauja bendruomenė.

Buvęs meras, opozicijos lyderis Edgaras Pilypaitis teiravosi dėl pastatų nusidėvėjimo ir klausė, ar savivaldybė dėl turto perdavimo bendruomenei neturės papildomos finansinės naštos.

„Nes pagal panaudos sutartį panaudos gavėjas yra įpareigojamas tik einamąjį remontą daryt, o kapitalinis remontas – savininko priedermė“, – svarstė E. Pilypaitis.

Tačiau meras Raimondas Januševičius patikino, kad su bendruomenės aktyvu buvo susitikta, paprašyta įsivertinti situaciją ir gautas žodinis sutarimas, kad bendruomenei perduodamos erdvės netaps pastatais vaiduokliais. Mat ir prašymas išbraukti objektus iš privatizuojamųjų sąrašo atsirado būtent gavus neseniai susikūrusio bendruomenės centro prašymą, kad buvusio mokyklos pastato bendruomenė pageidauja savo veikloms vykdyti, tad nuspręsta tam neprieštarauti.

„Buvo pasakyta, kad suteikiame tas patalpas, bet pasigalvokite apie tvarkymo kaštus, aplinką“, – teigė meras ir tvirtino, kad bendruomenė nusimačiusi patalpas pasiremontuoti, nori vykdyti ir projektinę veiklą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.