Rajono sportininkai iš Panevėžio grįžo su komandinėmis taurėmis

Kovo 18 d. Panevėžyje vyko Lietuvos atvirosios grappling Gi/NoGi taurės pirmenybės, kuriose tarp bemaž 300 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų bei Lenkijos, Latvijos ir Estijos rungėsi ir Šakių rajono jaunieji sportininkai.

Šakių sporto klubui „Audra“ atstovavo didelis būrys sportininkų, pirmąsias vietas skirtingose svorio kategorijose Gi (su kimono) disciplinoje iškovojo Rūta Kulikauskaitė, Nedas Šilkauskas, Jokūbas Smirnovas, Emilis Šimoliūnas, Mantas Jasevičius, Džiugas Bakšys. Antrųjų vietų laimėtojais tapo Paulina Smirnovaitė, Karina Kardauskaitė, Joris Grybas, Laimutis Stonkus, Dovydas Buikus. Trečiosios vietos atiteko Nojui Leveckiui ir Danieliui Onusaičiui. Disciplinoje No/Gi (be kimono) skirtingose svorio kategorijose pirmąją vietą iškovojo Dž. Bakšys. Antrąsias vietas užėmė P. Smirnovaitė, K. Kardauskaitė, N. Šilkauskas, D. Onusaitis, D. Buikus, trečiųjų vietų laimėtojais tapo Viltė Bakšytė, J. Smirnovas, E. Šimoliūnas, M. Jasevičius.
 
Komandinėje įskaitoje tiek mergaitės, tiek berniukai iškovojo antrąsias vietas.

Sportininkus varžyboms paruošė treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

Varžybose savo jėgas išbandė ir trečiosios vietos komandinę taurę parsivežė sporto klubo „Ošimas“ sportininkai, treniruojami klubo prezidento Vytauto Smirnovo. Disciplinoje su kimono pirmą vietą iškovojo Ariana Šuopytė, antrąsias vietas užėmė Vakaris Rudokas, Jurita Janušytė, Audrius Antanavičius, trečiąsias vietas pelnė Sandra Bacevičiūtė ir Regimantas Onusaitis. Disciplinoje be kimono pirmąją vietą taip pat pelnė A. Šuopytė, antrąsas vietas laimėjo V. Rudokas, J, Janušytė, R. Onusaitis, o trečia buvo S. Bacevičiūtė.

„Draugo” inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.