Varžėsi rajono mokyklų plaukikai

Organizatorių nuotr.

Kovo 21 d. Šakių baseine vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių plaukimo varžybos, kuriose dalyvavo plaukikai iš Lukšių Vinco Grybo ir Šakių „Žiburio“ gimnazijų, Šakių „Varpo“, Gelgaudiškio ir Sintautų pagrindinių mokyklų. Dalyviai varžėsi 25 m ir 50 m plaukimo laisvu stiliumi distancijose.

Tarp 1–4 kl. mergaičių pirmą vietą laimėjo Gytė Kudirkaitė, antra – Viltė Damijonaitytė, trečia – Milita Ramelytė. Tarp berniukų geriausiai pasirodė Adomas Mockus. Antrą vietą užėmė Jonas Laugalys, trečią – Ugnius Zalieckas.
Tarp 5–8 kl. mergaičių pirmą vietą iškovojo Liepa Milerytė. Antra atplaukė Vasarė Balaišytė, trečia – Viktorija Laukaitytė. Tarp berniukų pirmas atplaukė Jokūbas Martinaitis, antras – Jonas Viliūšis, trečias – Patrikas Kupstaitis.
Tarp 9–12 kl. merginų triumfavo Akvilė Laukaitytė. Antrą vietą laimėjo Urtė Jasevičiūtė, trečią – Gabija Statkutė. Tarp vaikinų pirmas buvo Justas Mikulionis, antras – Rokas Kavaliauskas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.