Šakiuose – neeilinė futbolo šventė

Renginio metu ne tik vyko varžybos, Šakių JKSC auklėtinių laukė naujos aprangos, bet neapsieita ir be šventinio torto. Organizatorių nuotr.

Praėjusį šeštadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro (JKSC) salėje įvyko neįprasto formato futbolo šventė, į kurią susirinko daug futbolą mylinčių ir žaidžiančių jaunųjų talentų bei jų artimųjų.

Kaip žinia, futbolo treniruotės Šakiuose vyksta nuo rudens ir sulaukia vis didesnio susidomėjimo.

„Pasaulyje futbolas populiariausia sporto šaka, džiaugiamės, kad ir Šakiuose sukūrėme galimybę vaikams užsiimti šiuo sportu. Futbolas tapo vienu populiariausių užsiėmimų ir JKSC“, – teigė JKSC direktorės pavaduotojas Paulius Puskunigis. 

Tad šeštadienį prie Šakių JKSC jaunųjų futbolininkų prisijungė ir kraštiečius treniruojančio trenerio Giedriaus Navikausko klubo „Futbolo Riteriai“ sportininkai iš Kauno. Būtent Šakiuose buvo paminėtas ketvirtas klubo gimtadienis!

Iš viso futbolo šventėje dalyvavo 10 komandų, kurios varžėsi trijose grupėse. A grupėje susirungė keturios komandos, B ir C grupėse – po tris komandas. Kaip skelbia JKSC, komandos buvo suformuotos ne tik iš vaikų, bet prie jų prisijungė ir tėvai, tad azartas, šventinė nuotaika bei didelis noras laimėti užvaldė areną. 

Įpusėjus turnyrui Šakių JKSC auklėtinių laukė staigmena – naujos futbolo aprangos! Vaikai šią žinią sutiko ypač džiaugsmingai.

Dėl trečios vietos Šakių mažieji futbolininkai rezultatu 3:1 įveikė Šakių tėvų komandą. Finale kovėsi Kauno „Futbolo Riteriai“ ir „Zapyškio riteriai“. Pasibaigus pagrindiniam laikui rezultatas buvo lygus, tad prireikė 8 metrų baudinių serijos, po kurios šventinio turnyro čempionais tapo Kauno „Futbolo Riteriai“. 

„Skirtingas dalyvių amžius ir pajėgumas neleido laimėti visiems, bet čia didžiausia pergalė – varžytis ir patirti futbolo džiaugsmą. Galiausiai viską vainikavo gražuolis tortas. Vaikai skanavo, mamos šypsojosi, tėveliai aptarinėjo rezultatus. Buvo įteikti medaliai laimėtojams ir atminimo medaliai visoms likusioms komandoms“, – pavykusia švente ir populiarėjančiu futbolu džiaugiasi JKSC.

„Draugo“ inf. 

 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.