Tarp pagerbtų sportininkų – ir kraštietis krepšininkas

Tarp Kauno rajoną garsinančių sportininkų apdovanotas ir kraštietis Marijus Užupis (antras iš dešinės). Organizatorių nuotr.

Antradienio vakarą Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje buvo pagerbti Kauno rajoną garsinantys sportininkai, tarp kurių ir kraštietis krepšininkas Marijus Užupis.

Po sėkmingo sezono pasirodymo komanda „Raudondvaris Hoptrans“ yra 8-oje FIBA3x3 pasaulinio turo vietoje, o Kauno rajono vardas ant nugalėtojų pakylos po triumfo prestižiniame Debrecen Masters turnyre bei pirmųjų vietų Puerto Riko bei Pietų Korėjos Challenger klasės turnyruose skambėjo visame pasaulyje. Taip pat būtent šios komandos pagrindu buvo sudaryta ir Lietuvos 3x3 vyrų krepšinio rinktinė, o trys komandos nariai Aurelijus Pukelis, Marijus Užupis ir Šarūnas Vingelis – Europos vyrų 3x3 krepšinio čempionate užėmė antrą vietą. 

„Raudondvaris Hoptrans“ anksčiau vadinosi Šakių „Gulbele“.

„Draugo“ inf. 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.