Su komanda atsisveikino du krepšininkai

Dėl pasiruošimo 3x3 olimpinei atrankai „Vytį-VDU“ palieka du krepšininkai (iš kairės) Šarūnas Vingelis ir Evaldas Džiaugys. Bea’s photos nuotr.

Vasario 1-ąją su „Vyčiu-VDU“ atsisveikino žaidėjai Evaldas Džiaugys ir Šarūnas Vingelis, kurie ruošis 3x3 krepšinio olimpiniam atrankos turnyrui. 

Vasario 1 d. Šakių „Vyčio-VDU“ krepšininkai žaidė namuose, tačiau fortūna jiems nebuvo palanki – rezultatu 72:93 (20:28, 19:25, 9:24, 24:16) turėjo pripažinti Palangos „Olimpo” pranašumą.

„Vytis-VDU” gretose rezultatyviausiai žaidė Augustinas Mikštas – 22 (5/6 dvit., 5 atk. kam.), Nojus Lebskas – 16 (8/9 dvit.), Rokas Mačiulis – 11, Evaldas Džiaugys – 9 taškai.

Kaip minėta, paskutines rungtynes sužaidė komandos marškinėlius šiame sezone vilkėję E. Džiaugys ir Š. Vingelis. Krepšininkams už indėlį padėkojo ir rajono meras Raimondas Januševičius, taip pat įteikęs dar 2022m. skirtą krašto ambasadoriaus ženklelį kraštiečiui krepšininkui Marijui Užupiui – už ištikimybę savo krašto krepšinio komandai ir Šakių vardo garsinimą Lietuvoje ir pasaulyje.

Vasario 3 d. „Vytis-VDU“ išvykoje susitiko su „Telšiais“, tačiau rezultatu 69:96 (16:24, 15:26, 18:24, 20:22) turėjo pripažinti priešininkų pranašumą.

Rezultatyviausi rungtynių metu buvo Titas Januševičius, surinkęs 17 taškų, Deividas Kumelis pridėjo 13, Augustinas Mikštas – 11 taškų. 

Vasario 8 d. komanda išvykoje susirungs su „Žalgirio“ dubleriais. Šiuo metu „Vytis-VDU“ yra šeštoje turnyrinės lentelės vietoje, komandos sąskaitoje 15 pergalių ir 16 pralaimėjimų.

„Draugo“ inf. 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.