Kikboksininkai pasipuošė medaliais

Sėkmė Lietuvos moksleivių pirmenybėse lydėjo (iš kairės) tiek sporto klubo „Audra“, tiek „Ošimas“ sportininkus. Asmeninio archyvo nuotr.

Vasario 3 d. Jurbarke vyko „Atviros MMA (mišrių kovų) / Kikbokso (K-1) Lietuvos moksleivių pirmenybės“, kuriose dalyvavo per 100 sportininkų iš visos Lietuvos, jėgas išbandė ir medaliais pasipuošė ir rajono sportininkai.

Šakių sporto klubui „Audra“ atstovavo du sportininkai – Joris Morkevičius ir Kristupas Bankauskas, abu užėmė prizines vietas. Joris iškovojo aukso medalį, o Kristupas pasipuošė bronza. Abu sportininkus varžyboms paruošė treneris Kęstutis Smirnovas.

Šakių sporto klubo „Ošimas“ sportininkai (savo amžiaus grupėse, svorio kategorijose pagal pasirinktas kovų disciplinas) iškovojo šias prizines vietas:  Mykolas Pratašius – antra vieta MMA / trečia vieta K-1 (Marijampolės PRC K. Naumiesčio skyrius), Justas Navickas – antra vieta MMA (Šakių „Varpo“ mokykla), Matas Banaitis – trečia vieta K-1 (Šakių „Varpo“ mokykla), Vakaris Rudokas trečia MMA / antra vieta K-1 (Šakių „Varpo“ mokykla), Aidas Briliovas – trečia vieta MMA / antra vieta K-1 (Šakių „Varpo“ mokykla). Šiuos sportininkus varžybų kovoms parengė „Ošimo“ prezidentas Vytautas Smirnovas.

„Draugo“ inf. 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.