„Varpo“ komandos – geriausios Lietuvoje

Šakių „Varpo“ mokyklos tiek berniukų, tiek ir mergaičių kvadrato komandos džiaugiasi Lietuvos mokyklų žaidynių čempionų titulais ir aukso medaliais. „Varpo“ mokyklos nuotr.

Praėjusį ketvirtadienį ir penktadienį vyko 2023–2024 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų ir mergaičių, gimusių 2011 m. ir jaunesnių, kvadrato finalinės varžybos, kuriose susirungė po keturias stipriausias Lietuvos mokyklų komandas. Tarp jų – Šakių „Varpo“ mokyklos berniukų ir mergaičių kvadrato komandos, abi iškovojusios žaidynių čempionų titulus.

Pasak Šakių „Varpo“ mokyklos berniukų ir mergaičių kvadrato komandų trenerės Rasos Matusienės, iki nugalėtojų vardo buvo ilgas kelias – reikėjo laimėti rajonines, zonines, tarpzonines ir galiausiai finalines varžybas. Tad abiejų komandų sportininkams teko išlieti daug prakaito, kad ant jų krūtinių sužibėtų aukso medaliai. 

„Tokio puikaus rezultato nebūtume pasiekę be juodo kasdieninio darbo ir motyvuotų vaikų noro treniruotis. Ir mergaitės, ir berniukai treniravosi kasdien, penkis kartus per savaitę per ilgąsias pertraukas ir būrelių metu“, –  kalbėjo R. Matusienė, džiaugdamasi stulbinančia abiejų komandų sėkme.

Tad ketvirtadienį Šiauliuose vykusio finalo metu berniukai rungtyniavo su Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos, Vilniaus „Taikos“ ir Rokiškio Senamiesčio progimnazijų komandomis. 

Šakių „Varpo“ mokyklos komandą, kurios sudėtyje žaidė 5–6 klasių moksleiviai Jokūbas Sadauskas, Dovydas Buikus, Algirdas Sederevičius, Mykolas Jakštys, Nojus Prapuolenis, Gustas Snieganas, Dovydas Simokaitis, Mykolas Rutkauskas, Vytautas Maciukevičius ir Vakaris Puidokas, savo varžovus nugalėjo rezultatu 2:0 ir tapo Lietuvos mokyklų žaidynių čempionais. 

Sėkmė lydėjo ir Šakių „Varpo“ mokyklos mergaičių kvadrato komandą. Varpietės penktadienį Utenoje varžėsi su Vilniaus „Taikos“ ir Utenos Vyturių progimnnazijų bei Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos sportininkėmis. 

Įveikusi savo varžoves rezultatu 2:0, Šakių „Varpo“ mokyklos komanda, kurios sudėtyje žaidė 5–6 klasių moksleivės Viltė Skinkaitytė, Urtė Kereišiūtė, Gytė Adomaitytė, Luknė Bertašiūtė, Viltė Banzinaitė, Elzė Jakštytė, Liepa Rusakevičiūtė, Marta Martinkevičiūtė, Neda Prapuolenytė ir Milda Višinskaitė, irgi tapo Lietuvos mokyklų žaidynių čempione.

 

„Draugo“ inf.

 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.