Pritarė „Varpo“ stadiono modernizavimui

D. Pavalkio nuotr.

Savivaldybės taryba pritarė siūlymui modernizuoti Šakių „Varpo“ mokyklos stadioną ir įpareigoti rajono savivaldybės administraciją parengti paraišką. 

Paraiška „Šakių „Varpo“ mokyklos stadiono modernizavimas“ turi būti pateikta iki kovo 1 d. pagal Nacionalinės sporto agentūros skelbiamą 2024m. kvietimą sporto bazių pagerinimo projektams, finansuojamiems Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Pagal šią finansavimo programos priemonę yra galimybė atlikti statybos darbus, pirkti įrangą, kuri gerintų sporto bazės funkcionavimą, ir atlikti kitus su konkrečia veikla susijusius darbus. Maksimali finansuojama suma – 500 tūkst. eurų. Projekto vykdytojai prie projekto nuosavomis lėšomis turi prisidėti ne mažiau kaip 25 proc. nuo projekto sąmatos. 

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.