Jėgas išbandė čempionate Kaune

„Audros“ sportininkai iš čempionato grįžo ne tuščiomis, bet pasipuošę medaliais ir prizines vietas pelnę ne vienoje kategorijoje. „Audros“ nuotr.

Kovo 23 d. Kaune vyko AJP Tour Lietuvos nacionalinis Jiu-Jitsu čempionatas 2024 Gi/NoGi „Kaunas Open“, kuriame sporto klubui „Audra“ atstovavo aštuoni sportininkai, o iš viso rungėsi apie 400 dalyvių iš 26 sporto klubų, 15-os valstybių.

Disciplinoje Gi (su kimono) pirmąsias vietas skirtingose svorio kategorijose iškovojo šie „Audros“ sportininkai: Jokūbas Smirnovas (iki 30 kg), Emilis Šimoliūnas (iki 50 kg), Mantas Jasevičius (iki 62 kg). Antrąsias vietas užėmė Paulina Smirnovaitė (iki 40 kg), Danielius Onusaitis (iki 62 kg), Evaldas Patašius (iki 55 kg) ir Mantas Gudiškis (iki 85 kg). Saulius Švilpa šįkart liko penktoje vietoje. Disciplinoje NoGi (be kimono) pirmąją vietą iškovojo Emilis Šimoliūnas (iki 46 kg), o Paulina Smirnovaitė (iki 40 kg) – trečiąją.

Sportininkus čempionatui paruošė klubo treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

Jau balandžio 13 d. Šakiuose vyks Šakių rajono atviras moksleivių dziudo čempionatas, skirtas sporto klubo „Audra“ 25-erių metų jubiliejui paminėti.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.