Tarp veteranų pajėgiausi „Lekėčiai“

Tarp keturių turnyre jėgas išbandžiusių komandų stipriausi buvo ir aukso medaliais pasipuošė „Lekėčiai“. P. Puskunigio nuotr.

Praėjusį antradienį baigėsi Šakių veteranų krepšinio turnyras, trukęs nuo vasario pradžios.

Finale susitiko „Lekėčiai“ (treneris Darius Adomaitis) ir Šakių „Vėjas“ (treneris Mindaugas Balčiūnas), tačiau fortūna palankesnė buvo lekėtiškiams, tad jie pasipuošė aukso medaliais. Antra liko „Vėjo“ komanda, trečią vietą užėmė Šakių „Vilkai“ (treneris Gintaras Bacevičius), o ketvirti – „Lukšiai“ (treneris Rolandas Pavalkis).

„Lekėčių“ komandoje naudingiausiu žaidėju išrinktas Paulius Kacinkevičius, „Vėjo“ – Mindaugas Labanauskas, „Vilkų“ – Andrius Dabrila, o „Lukšių“ – Regimantas Pavalkis.

Anot Jaunimo kūrybos ir sporto centro (JKSC) direktorės pavaduotojo Pauliaus Puskunigio, džiugu, kad bendraminčiai susiburia, puikiai praleidžia laiką ir išbando jėgas, tad viliamasi, kad tradicijos nenutrūks, o kitais metais susirinks ne keturios, o penkios komandos. O šį šeštadienį JKSC vyks Šakių krepšinio lygos finalai. 12 val. susirungs „Sparta“ ir „Splitas“, o 14 val. – „Valjona“ žais prieš „Kriūkus“.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.