Šakių krepšinio lygos čempionai – „Kriūkai“

Sezono čempionais tapo ir lygos aukso medalius iškovojo „Kriūkų“ komanda, finale patiesusi pernykščius lyderius – „Valjonos“ žaidėjus. Organizatorių nuotr.

Po daugiau nei penkis mėnesius trukusių Šakių krepšinio lygos (ŠKL) rungtynių praėjusį savaitgalį sezonas baigėsi, paaiškėjo ir lygos nugalėtojai.

Dėl pirmos vietos šiemet, kaip ir pernai, susitiko Kudirkos Naumiesčio „Valjonos“ ir „Kriūkų“ komandos. Kriūkiečiai naumiestiečiams tikrą pirtį užkūrė po ilgosios pertraukos, jie ir puikiai gynėsi, ir puikiai puolė, rungtynes baigė rezultatu 75-89 (25:27, 16:21, 9:31, 25:10) ir „Kriūkai“ tapo ŠKL 2023–2024 m. sezono čempionais. Beje, pernai kriūkiečiai buvo antri.

„Kriūkų“ gretose rezultatyviausiai žaidė Povilas Stanaitis, surinkęs 31 tašką (10/14 dvit., 3/3 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kl.), Dovydas Balčiūnas pelnė 13 (2/4 dvit., 3/7 trit., 3 atk. kam.) taškų.

„Valjonos“ komandoje pasižymėjo Gytis Sutkus, kurio sąskaitoje 30 taškų (12/20 dvit., 6/7 baud., 8 atk. kam., 2 rez. perd.), Robertas Balčius pridėjo 23 (5/8 dvit., 1/7 trit., 10/14 baud., 3 kl.) taškus. Beje, paskutines sezono rungtynes naumiestiečiai žaidė be pagrindinio traumuoto žaidėjo Roko Ūzo, jiems nesisekė mesti iš trijų taškų zonos – pataikė vos du tolimus metimus iš 21 bandymo (10 proc.), atkovojo beveik dvigubai mažiau kamuolių (24 prieš varžovų 53).

Mažajame finale susitiko Sintautų „Spartos“ ir Šakių „Splito“ komandos. Nors komandos pirmomis minutėmis keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau netrukus ėmė ryškėti susitikimo favoritai ir „Spartos“ žaidėjai susitikimą bei trečią ŠKL sezono vietą laimėjo užtikrintu rezultatu 94-65 (23:14, 19:16, 26:14, 26:21). Beje, „Spartos“ komanda keletą metų vis likdavo per žingsnį nuo medalių, tas šiųmetinė pergalė sintautiečiams tapo dar saldesnė. O ir šakiečiams tai buvo pirmas kartas per kelerius metus, kai turėjo šansą iškovoti medalius, tačiau komandai šiek tiek pritrūko sėkmės.

Laimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Žygimantas Kerza, surinkęs 24 taškus (4/7 dvit., 5/8 trit., 8 atk. kam., 4 rez. per.), po 12 taškų pelnė Steponas Baltrušaitis (2/3 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 4 kl.) ir Karolis Pavalkis (3/5 dvit., 2/7 trit., 4 atk. kam.).

„Splito“ komandoje rezultatyviausias buvo Žilvinas Sniečkus, pelnęs 14 taškų (7/ 11 dvit., 3 atk. kam., 3 rez. perd.) ir Karolis Ambrazaitis, pridėjęs 13 (4/11 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kl.) taškų.

Naudingiausi komandų žaidėjai: Paulius Bacevičius („Skveras“), Pijus Olekas („Splitas“), Steponas Baltrušaitis („Sparta“), Rokas Ūzas („Valjona“) ir Dovydas Balčiūnas („Kriūkai“).

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.