
Pirmadienį Kaune VDU sporto centre vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų krepšinio 3x3 čempionatas, kuriame puikiai pasirodė „Vyčio-VDU“ krepšininkai.
Pasidalinę į dvi komandas po keturis žaidėjus, jie užėmė pirmą ir antrą vietas. Čempionų komandai atstovavo Gabrielius Čelka, Kajus Leliukas, Rokas Jocys ir Nojus Vaivada, o antri liko Titas Januševičius, Augustinas Mikštas, Nojus Lebskas ir Evaldas Džiaugys.
Po šio turnyro čempionų komanda išskrenda į turnyrus Zagrebe (Kroatija) ir Kinijoje, o antra komanda vyksta į SELL žaidynes Rygoje, tad atsipūsti po kovų Nacionalinėje krepšinio lygoje nelabai yra kada.
Arūnas iš Ringaudų:





