Rajono gyventojams – dar viena paslauga

Nuo rugpjūčio 1 d.  Šakių socialinių paslaugų centras pradėjo teikti naują nemokamą paslaugą – rajono gyventojų pavėžėjimą į gydymo įstaigą ir atgal.

Pirmame pavėžėjimo etape nuo rugpjūčio 1 d. paslaugos teikiamos pacientams, kuriems reikia atlikti hemodializę ar transplantaciją, jie bus pavėžėjami iki artimiausios gydymo įstaigos. Antrame etape nuo spalio 1 d. paslauga bus teikiama 75-erių metų ir vyresniems bei  socialiai pažeidžiamiems asmenims, trečiame etape nuo lapkričio 1d. – neįgaliesiems.
 
Pavėžėjimo paslaugą galima užsisakyti dviem būdais – per gydytoją ir tiesiogiai trumpuoju telefono numeriu 1808.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.