Dar vienas bandymas rasti nuolatinį vadovą – nesėkmingas

Trukt už vadžių – vėl iš pradžių – po kelių nesėkmingų bandymų rasti nuolatinį Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centro (PASPC) vadovą ir vėl skelbiamas konkursas šioms pareigoms užimti.

Rodos, neseniai turėjęs įvykti konkursas buvo gana daug žadantis, mat buvo gauti keturi kvalifikacinius reikalavimus atitinkantys pretendentų prašymai, tačiau, kaip patikslino savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Morkeliūnas, į konkursą atvyko tik viena pretendentė, tačiau nebuvo surinktas pereinamasis balas.
 
„Pagal konkurso organizavimo aprašą ir nuostatus, kada nesurinktas pereinamasis balas, kai kalbame apie pirmąjį atrankos etapą, konkursas laikomas neįvykusiu“, – informavo G. Morkeliūnas.

Tad konkursas Šakių PASPC paskelbtas dar kartą, dokumentai priimami iki liepos 26 dienos.

Nuo 2021 m. balandžio 1 d. Šakių PASPC vadovauja anksčiau įstaigoje administratorės pareigas ėjusi L. Rusakevičienė, prieš ją laikinai įstaigai vadovavo Lekėčių ambulatorijos vyriausioji gydytoja Ligita Armonavičienė, iki 2020 m. kovo beveik dvejus metus įstaigai irgi laikinai vadovavo gydytoja Reda Naujokaitienė.  

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.