Dar vienas bandymas rasti nuolatinį vadovą – nesėkmingas

Trukt už vadžių – vėl iš pradžių – po kelių nesėkmingų bandymų rasti nuolatinį Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centro (PASPC) vadovą ir vėl skelbiamas konkursas šioms pareigoms užimti.

Rodos, neseniai turėjęs įvykti konkursas buvo gana daug žadantis, mat buvo gauti keturi kvalifikacinius reikalavimus atitinkantys pretendentų prašymai, tačiau, kaip patikslino savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Morkeliūnas, į konkursą atvyko tik viena pretendentė, tačiau nebuvo surinktas pereinamasis balas.
 
„Pagal konkurso organizavimo aprašą ir nuostatus, kada nesurinktas pereinamasis balas, kai kalbame apie pirmąjį atrankos etapą, konkursas laikomas neįvykusiu“, – informavo G. Morkeliūnas.

Tad konkursas Šakių PASPC paskelbtas dar kartą, dokumentai priimami iki liepos 26 dienos.

Nuo 2021 m. balandžio 1 d. Šakių PASPC vadovauja anksčiau įstaigoje administratorės pareigas ėjusi L. Rusakevičienė, prieš ją laikinai įstaigai vadovavo Lekėčių ambulatorijos vyriausioji gydytoja Ligita Armonavičienė, iki 2020 m. kovo beveik dvejus metus įstaigai irgi laikinai vadovavo gydytoja Reda Naujokaitienė.  

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ko tikitės iš perrinkto šalies Prezidento?

klausimelis 05 28Vilma iš Šakių:

Be abejo, kad dalyvavau rinkimuose. Rezultatus žinau. Iš antrai kadencijai perrinkto šalies vadovo tikiuosi stabilumo. Gal mažiau reikėtų pyktis su kaimynais. Ne viskas Prezidento galiose, jei žmonės tikisi, kad jis pensijas gali pakelti. Visgi nemanau, kad čia daug kas pasikeis. Tas pats bus. Plauks pasroviui ir viskas. 

klausimelis 05 28 2

Alma iš Šakių:

Aš manau, kad Gitanas Nausėda priims svarbių sprendimų. Ypač reikia švietimo, sveikatos srityje. Iki šiol švietimo ministro neturime. Sveikatos srityje labai daug ko trūksta. Šitokios eilės patekti pas gydytojus. Čia taip tiek Šakiuose, tiek Kauno klinikose. Per tą laiką, kol prieini pas gydytoją, ir numirti galima. Dabartinis Prezidentas, manau, tinkamai atstovavo mūsų šaliai. O dėl santykių su Rusija sunku ką nors komentuoti.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.