
Sekmadienį Griškabūdžio parapijoje apsilankęs Kauno klinikų Kraujo centras sulaukė net 17 donorų, nusprendusių prisidėti prie svarbiausios misijos – gyvybės gelbėjimo. Kad ši akcija vyktų ir Griškabūdyje, iniciatyvos ėmėsi parapijos klebonas Deividas Baumila, kraujo tą dieną paaukojęs jau 55-ąjį kartą.
Klebonas pasidžiaugė, kad tokiam kilniam tikslui susivienijo visa bendruomenė, ir informavo, kad kitas Kraujo centro komandos apsilankymas numatytas liepos 26 d., per didžiuosius Griškabūdžio Šv. Onos atlaidus. Gegužės 22 d. 11–16 val. padovanoti kraujo kviečia ir Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras (Bažnyčios g. 39 A).
Arūnas iš Ringaudų:





