
Praėjusią savaitę posėdžiavusi Bendruomenės sveikatos taryba aptarė praėjusių metų veiklos ataskaitą ir svarstė pateiktus prašymus dėl finansavimo įvairioms sveikatinimo bei prevencinėms iniciatyvoms.
Daugiausia diskusijų sulaukė trys prašymai dėl lėšų skyrimo. Narkotikų kontrolės komisija prašė 5 tūkst. eurų jaunimo prevencinėms veikloms bei tėvų ir specialistų kompetencijų stiprinimui. Vis dėlto šio klausimo svarstymas atidėtas – artimiausiame posėdyje komisijos prašoma detaliau pristatyti planuojamas veiklas ir jų apimtis.
Kitiems projektams taryba pritarė. Siūloma kreiptis į savivaldybės tarybą dėl 10 tūkst. 224 eurų skyrimo Jaunimo kūrybos ir sporto centrui antrokų mokymo plaukti programai. Taip pat pritarta 4 tūkst. eurų skyrimui savižudybių prevencijos veikloms – lėšos būtų naudojamos mokymams, specialistų supervizijoms, informacijos sklaidai bei Pasaulinės savižudybių prevencijos dienos minėjimui rajone.
Kitas tarybos posėdis planuojamas balandžio pabaigoje.
Arūnas iš Ringaudų:





