
Penktadienį Šakių visuomenės sveikatos biure vyko kraujo donorystės akcija, pritraukusi išties gausų būrį geradarių. Iš viso norą dovanoti kraujo pareiškė 86 kraštiečiai, o donorais galėjo būti 69. Trys kraujo davė pirmą kartą. Organizatoriai džiaugiasi puikiais rezultatais ir dėkoja neabejingiems piliečiams. Vienas donoras gali išgelbėti net tris gyvybes, todėl kiekvienas paaukojęs kraujo prisideda prie didelio ir prasmingo tikslo.
Arūnas iš Ringaudų:





