Aktyvaus laisvalaikio sporto stovykla

stovyklos dalyviai judek
Liepos 10 – 14 d. Šakių r. sporto klubų sąjunga organizavo aktyvaus laisvalaikio vaikų sporto stovykla „Judėk“, kurią dalinai finansavo Šakių rajono savivaldybė.

Stovyklos metu vaikai lankėsi Šakių policijos komisariate, kur pareigūnė labai išsamiai papasakojo apie vaikų saugumą ne tik važiuojant dviračiais ar paspirtukais, bet ir kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių, ką daryti ir kaip elgtis iškilus pavojui. Taip pat apžiūrėjo ir „pasimatavo“ pareigūnų liemėnėmis, turėjo galimybę iš arti pamatyti policijos pareigūnų darbo „įrankius“. Apsilankius Šakių rajono Visuomenės sveikatos biure, stovyklautojai buvo supažindinti su dantukų priežiūra. Smalsiai stebėjo ir tuo pačiu mokinosi, kaip teisingai išsivalyti dantukus, ko nevertėtų daryti ir kaip juos saugoti. Šmaikštūs palyginimai ir skambios frazės apie dantukus paliko didelį įspūdį.
 
Daug puikių emocijų vaikai patyrė mokindamiesi žaisti badmintoną drauge su Šakių Kisk nariais, kurie išmokino ne tik teisingai laikyti raketę, bet ir kaip išmesti skraiduką, kaip jį atmušti. Ir kiek daug pastangų prireikė suorganizuotose mini badmintono varžybose, kur pergales bandė iškovoti komandomis. O tuo tarpu sporto laisvalaikio klubo „Vėjas“ vadovas vaikus supažindino su dviračių sportu ir suorganizavo slalomo varžybas. Koordinacija, kantrybė ir neskubėjimas visada vainikuojamas pergale.

Stovyklautojams buvo suorganizuotos dvi išvykos: į Lukšius ir Kazlų Rūdoje esantį STHIL virvių parką. Lukšiuose vaikai aplankė Zanavykų muziejų, drauge su gide pasigrožėjo Zyplių dvaru, daug žaidė ir rungtyniavo organizuotuose estafetėse. Kazlų Rūdoje jėgas išbandė virvių parke, kur pagal savo gilimybes galėjo pasirinkti tinkamas trasas medžiuose ir jas be baimės įveikti.

Paskutinę stovyklos dieną stovyklautojai užbaigė varžybomis, kurių metu turėjo varžytis su savo draugais ir įrodyti savo vikrumą, greitumą bei ištvermę. Visi stovyklos dalyviai buvo apdovanoti medaliais, diplomais.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.