
Neseniai Vilniuje vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių komandinių „64“ šaškių finalinėse varžybose puikiai pasirodė Šakių „Varpo“ mokyklos komanda.
Ji čempionate pelnė trečią vietą ir surinko 13 komandinių taškų (treneris Alvydas Grinkevičius). Komandą sudarė Joris Viliūšis – 11/18 taškų, Adas Grinkevičius – 11/18, Kristupas Didžbalis – 17/18 ir Ugnė Viliūšytė – 8/18.
Iš viso čempionate dalyvavo 31 komanda. Pirmą vietą iškovojo Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos komanda, surinkusi 17 komandinių taškų, o antra – Šiaulių rajono Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos komanda su 16 taškų.
Arūnas iš Ringaudų:





