
Gegužės 26 d. Šakių rajono meno mokykloje vyko išleistuvių šventė – absolventams įteikti mokyklos baigimo pažymėjimai. Šiemet meno mokyklą baigė du muzikos skyriaus mokiniai, aštuoni dailės skyriaus ugdytiniai ir 10 šokėjų. Išplėstinio ugdymo programą baigė vienas dainininkas ir šeši šokėjai.
Šventės metu netrūko sveikinimų, linkėjimų bei padėkos žodžių mokiniams, jų tėvams ir pedagogams. Absolventams linkėta nepamiršti meno, kūrybos ir drąsos būti savimi.
„Šiandien jūs išeinate iš mokyklos, tačiau menas liks jumyse – jūsų balse, rankose, judesyje, prisiminimuose“, – skambėjo šventėje.
Šakių rajono meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ramunė Valaitienė džiaugėsi absolventų pasiekimais ir priminė, kad nors vieni mokslo metai jau baigiasi, dabar pats metas galvoti apie ateinančius – pradėti teikti prašymus naujiems mokslo metams.
Arūnas iš Ringaudų:





