Kriminalai (2015-08-11)

Sumušė
Rugpjūčio 7 d. į Šakių ligoninę kreipėsi Šakių seniūnijos Briedžių kaimo gyventojas (16 m.) dėl akies bei kairės pusės veido sumušimo ir kraujosruvos, dešinės kojos daugybinių nubrozdinimų. Jis išleistas gydytis į namus. Jaunuolis paaiškino, jog rugpjūčio 6 d. apie pusiaunaktį Briedžių miško aikštelėje jį sumušė 2 nepažįstami jaunuoliai.

Padirbta kupiūra
Rugpjūčio 7 d. į policiją kreipėsi UAB „G4S Lietuva“ Kauno regiono Pinigų pervežimo ir perskaičiavimo skyriaus vadovas ir pranešė, kad rugpjūčio 5 d. inkasuojant pinigus buvo gautas iš UAB „Gulbelė“, esančios Šakiuose V. Kudirkos gatvėje, padirbtas vienas 50 eurų vertės banknotas.

Apgavo
Rugpjūčio 7 d. po 13 val. į moters (83 m.), gyvenančios Šakiuose Vytauto gatvėje, laidinį telefoną paskambinęs vyriškis prisistatė policijos pareigūnu ir pareikalavo pinigų už tai, kad nebūtų keliama baudžiamoji byla dėl jos sūnaus padaryto auto įvykio. Pareiškėja vėliau atėjusiam nepažįstamam vyriškiui atidavė 1210 eurų ir geltono metalo (vestuvinį žiedą ir grandinėlę su kryželiu). Nuostolis 1420 eurų.

Mirė
Rugpjūčio 7 d. apie 19 val. Šakių rajono Striūpų kaime savo namo kieme, stikliniame šiltnamyje, tarp stiklo šukių rastas vyro (77 m.) kūnas su pjautinėmis žaizdomis.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.