Kriminalai (2015-08-11)

Sumušė
Rugpjūčio 7 d. į Šakių ligoninę kreipėsi Šakių seniūnijos Briedžių kaimo gyventojas (16 m.) dėl akies bei kairės pusės veido sumušimo ir kraujosruvos, dešinės kojos daugybinių nubrozdinimų. Jis išleistas gydytis į namus. Jaunuolis paaiškino, jog rugpjūčio 6 d. apie pusiaunaktį Briedžių miško aikštelėje jį sumušė 2 nepažįstami jaunuoliai.

Padirbta kupiūra
Rugpjūčio 7 d. į policiją kreipėsi UAB „G4S Lietuva“ Kauno regiono Pinigų pervežimo ir perskaičiavimo skyriaus vadovas ir pranešė, kad rugpjūčio 5 d. inkasuojant pinigus buvo gautas iš UAB „Gulbelė“, esančios Šakiuose V. Kudirkos gatvėje, padirbtas vienas 50 eurų vertės banknotas.

Apgavo
Rugpjūčio 7 d. po 13 val. į moters (83 m.), gyvenančios Šakiuose Vytauto gatvėje, laidinį telefoną paskambinęs vyriškis prisistatė policijos pareigūnu ir pareikalavo pinigų už tai, kad nebūtų keliama baudžiamoji byla dėl jos sūnaus padaryto auto įvykio. Pareiškėja vėliau atėjusiam nepažįstamam vyriškiui atidavė 1210 eurų ir geltono metalo (vestuvinį žiedą ir grandinėlę su kryželiu). Nuostolis 1420 eurų.

Mirė
Rugpjūčio 7 d. apie 19 val. Šakių rajono Striūpų kaime savo namo kieme, stikliniame šiltnamyje, tarp stiklo šukių rastas vyro (77 m.) kūnas su pjautinėmis žaizdomis.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.