Kriminalai (2023-09-05)

Smurtavo
Rugpjūčio 31 d. apie 19.52 val. Šakių sen. Prūselių k., Miško g., namuose žodinio konflikto metu moteris (gim. 1984 m.) smurtavo prieš neblaivų (2,69 prom.) vyrą (gim. 1981 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d.
 
Sužalojo
Rugpjūčio 31 d. apie 10.07 val. Lukšių mstl., Draugystės g., vyras (gim. 1966 m.) sužalojo ir ūkiniame pastate užrakino vyrą (gim. 1993 m.). Nukentėjusysis pristatytas į Všį Šakių ligoninę, po apžiūros išleistas gydytis ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 146 str. 2 d.

Vairavo neblaivi
Rugsėjo 2 d. apie 20.24 val. Kidulių sen., Kaimelio k., Lentpjūvės g., automobilį „Chevrolet Captiva“ vairavo neblaivi moteris (gim. 1970 m.). Vairuotojai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,67 prom. Automobilis išgabentas į saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.